Kombucha het is altijd lente

Het Is Altijd Lente is een frisse bloemige kombucha op basis van kamille. Een mooi alternatief als jouw gasten een keer geen wijn willen. Laat de kombucha pairing maar beginnen.

Wilder Land
Niet op voorraad
SKU
21250_V
Gegroepeerde productitems
Naam Beschikbaar Prijs
Er zijn geen opties voor dit product beschikbaar

Het Is Altijd Lente is een frisse bloemige kombucha op basis van kamille. Keertje geen wijn bij het eten? Laat de kombucha pairing maar beginnen.

Smaakprofiel: fris, soepel, bloemen

Over Wilder Land

Wilder Land werkt met boeren, smaakmakers en lekkerbekken aan een Wilder Land. Ze planten lokale en inheemse gewassen aan waar ze de lekkerste producten van maken. Waar jij en jouw gasten van kunnen genieten, waar boeren van kunnen bestaan en waar zo veel mogelijk diersoorten op afkomen. Natuurherstel om je vingers bij af te likken.

Impact: De ingrediënten van de Het is altijd Lente kombucha hebben invloed op totaal 150 soorten - waarvan 121 bestuivers en 12 vlinders, waaronder het oranjegeel halmuiltje.

Meer weten over Wilder Land? Lees hier meer!

Meer informatie
Allergenen Geen allergenen vermeld, maar kan sporen bevatten afhankelijk van productieomgeving.
Bewaarcondities Koel en droog bewaren
EAN commerciële eenheid 8720648822421
EAN handels eenheid 8720648822407
Merknaam Wilder Land
Nutriënten Energie 77 kJ / 18 kcal, Vet 0 g, waarvan verzadigd 0 g, Koolhydraten 4,5 g, waarvan suikers 4,5 g, Eiwit 0 g,
Temperatuurstroom Ongekoeld
Search engine powered by ElasticSuite